הובלות – מהן הובלות דירה ומהן הובלות קטנות

מהן הובלות דירה ולמה הן משמשות?

רוב האנשים שעוברים לדירה חדשה או בית חדש, רוצים להעביר את כל הרהיטים והרכוש שלהם לבית החדש, ברוב המקרים מדובר ברכוש רב שצברו לאורך השנים. העברת כל הרכוש הזה בצורה עצמאית היא עבודה מפרכת שלוקחת המון זמן וסיכונים. הריהוט עלול להיפגע, הרכב עלול להינזק וההעברה של הריהוט היא לא יעילה ומבזבזת המון זמן. במקרים רבים הדירה ממנו יש להעביר את הרכוש והדירה אליה יש להעביר את הרכוש הן בקומות גבוהות, לעתים ללא מעלית, וישנם מקרים בהם לא ניתן להוציא את הרהיט דרך הדלת של הבית. לשם כך, ישנו שירות הובלות המשמש לצורך הובלה מקצועית של הרהיטים והחפצים שלכם מדלת לדלת. כלומר, העובדים מעבירים את כל הרכוש שלכם, מדלת הבית הישן, כולל הסחיבה, רכב ההעברה והעלאת הציוד לדירה חדשה, במקרים רבים גם פירוק והרכבה של הריהוט.

הובלות קטנות – מהן?

ישנם מקרים רבים בהם סטודנט או זוג צעיר, שלא מחזיקים ברכוש רב, מחליטים לעבור לדירה חדשה ולקחת את הריהוט הקיים אתם. במקרים רבים מדובר בריהוט מועט או אף פריטים בודדים, ישנם אנשים שעושים זאת בצורה עצמאית, אך ישנה אפשרות לעשות זאת גם באמצעות שירות הובלות בצורה מקצועית ויעילה יותר. הובלות קטנות הן הובלות זולות יותר, אלו הן הובלות המיועדות לכמות רכוש קטנה או אף רהיט בודד, בהובלות מסוג זה אין שימוש במשאית מיוחדת או עובדים רבים.

הובלה קטנה בעזרת מובילים או בצורה עצמאית?

אנשים רבים המחזיקים ברכוש מועט ומחליטים לעבור דירה מתלבטים האם לקחת שירות הובלות או לעשות זאת בצורה עצמאית ולחסוך כסף. לכל אחת מהדרכים יש את היתרונות והחסרונות שלה, הובלה עצמאית תהיה זולה יותר, אך תיקח הרבה יותר זמן ותצרוך ממכם עבודה סחיבה של הריהוט. לעתים יש צורך בשכירת רכב ייעודי בכדי שכל הריהוט ייכנס ובכדי לא לפגום ברכב הפרטי שלכם. לעומת זאת, שירות הובלות יעשה את העבודה בשבילכם ויחסוך לכם זמן ועבודה, נזקים לרכוש ולרכב ובמקרים רבים אף יבטח אתכם במקרה של נזק שייגרם לחפציכם. אך, שירות הובלות מקצועי הוא יקר בהרבה מהובלה בצורה עצמאית ולא תמיד משתלם.